0216 447 2453

BORULU ISI EŞANJÖRLERİ

Endüstriyel Proseslerde kullanılan ISI DEĞİŞTİRİCİ Ünitelerdir .

GÜLŞEN ISO 9001 Standartlarında EŞANJÖR ÜRETİCİSİDİR.

YÜKSEK BASINÇLI PROSESLERDE UZUN ÖMÜR LİKİT SIVILARIN ; SU –YAĞ- SIVI GIDA gibi Akışkanların ,Boruların İçlerinden Geçişi esnasında Çapraz ,Dikey ,Radyal veya Mix Yapılı Farklı Giriş Yönlerinden Ünite içine Soğutma Akışkanlarının verilmesi veya Tersi Yönde (Terfi Edilmesi )ile ISI DEĞİŞKENLİĞİ sağlayan Ünitelerdir.

Kullanım Amacı ve İsimlendirme Genellikle ISI DEĞİŞTİRİCİ ,KULER (cooler ) olarak adlandırılmaktadır. Endüstriyel Proseslerin Vazgeçilmez ekipmanlarından olan EŞANJÖRLER ; Çeşitli Modellerde Tasarlanmakta ve Uygulanmaktadır.

Proseslerde Kullanılan Akışkanların Türlerine ve Yapılarına göre Üretimi tasarlanan EŞANJÖRLERler
Paslanmaz 304 ss ,316 L ss
Bakır (Cu )
Bakır Nikel Demir (CuNiFe ) Bafon olarak Materyal seçimli talebe göre üretilebilmektedir.

Düz veya U Tipi TÜP Yapılı Geçiş Boruları (Çeşitli Materyallerde ) İmal edilmektedir.
DIŞ Gövde Yapısı ; ST 37 Karbon Çelik ,Paslanmaz Çelik 304 ,316L ss olarak üretilmektedir.
Yön Değişitirici Mixer (Perdeleyiciler ) ,Faderlar ile Akışkanlar ; Gövde içinde Her yüzeye eşit ISI Değiştirme Transferi Gerçekleştirir.
  • Borulu Isı Eşanjörü
  • Borulu Isı Eşanjörü
  • Borulu Isı Eşanjörü
  • Borulu Isı Eşanjörü
  • Borulu Isı Eşanjörü

Hakkımızda

Üreticisi olduğu HAVA KULERLERİ, BORULU EŞANJÖRLER, SU - YAĞ RADYATÖRLERİ ve PLAKALI EŞANJÖRLERİDE Ürün Satış grubunda bulundurmaktadır. BAKIR, BRONZ, TİTANYUM, PASLANMAZ ÇELİK, DEMİR Olarak Tümüyle Hammaddeyi ÜRÜNE çevirerek Sanayi ve Endüstrinin Önemli Tedarikçisi durumundadır.

HAVA KULERLERİ VE BORULU EŞANJÖRLER ÜRETİMİNDE SİZLERE HER ÖLÇÜDE DESTEK VERECEK ALT YAPIMIZLA HAZIRIZ. SAYISIZ REFERANSLARIMIZDA BUNU