0216 447 2453

HAVA KULERİ

Tasarım ve Üretimi , Tamamı ile GÜLŞEN MAKİNA Tarafından Yapılmaktadır

Hava Kulerleri (Charge Air Coolers ) ,(CAC) Adları ile anılmakta olup .Soğutmada Verimlilik için en önemli Ekipmanlardır. Elektrolitik Bakırdan , Laminasyon Serpantin oluşturma prosesleri ile Tesisimizde Hammadde olarak girişinden ,Mamül olarak çıkmasına ,Aynaların ise Freze de Yüzey ve Kanallarına varıncaya kadar Tüm safhaları Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM ) Standartlarında gerçekleşir.

Milimetrik hassasiyet ile ,Yüzey işlemlerinin Bilgisayarlı Tasarımları ,Hassas Ölçümler sayesinde Titiz bir Üretim süreci gerektirir.

Böylece GÜLŞEN KULER’leri ,Proses sürecinden sonra TEST ve KONTROLLERİ ile Endüstriye Hazır hale gelir .KALİTE GÜVENCE YÖNETİMİ Uygulama konusunda tüm aşamalar tek tek Uzman kadro tarafından incelenir ve kayıt altına alınır .

GÜLŞEN HAVA KULERLERİ ; Kompakt ve Blok Yapılı süperfinli Bakır borular yapısına göre Düşük –Orta-Yüksek Hızlarda dizel Makineler için Farklı segmentlere ait Boru yapıları kullanılmaktadır. Böylece VERİMLİLİK Esasına uygun KULERLER Üretilir. Değişik ve Farklı Çap ve Yapıda Finli Bakır Borular Üretim Ağımızda çeşitlilik göstermektedir. GÜLŞEN HAVA KULERLERİ FİN’li Boruda zengin Çeşitlilik ile Öndedir.

Aluminyum Kullanılan Finli boru yapıları ile çeşitliliği artıran ürünlerimizde mevcuttur.
Kaplama Teknolojisini Ekipmanlar üzerine uygulama yaparak dayanıklılığı artıran teknolojimizle çözüme katkı sağlamaktayız

Endüstriyel veya Otomotiv sektöründe kullanılmakta olan TÜM Hava Kulerlerine prosesleriniz üzerinde Servis ve Bakım / Onarım desteği verebilmekteyiz .

Bu işlemleri İleri sistem Standardlardaki Servis Merkezimizde gerçekleştiriyoruz .

GÜLŞEN Makine Her türde Hava Kulerine SERVİS ve Bakım vermektedir.

Gerekir ise mevcut KULER’inizin muadilini ,Aynı Ölçüler ve Kapasitelere bağlı kalarak ÜRETİRİZ !

Hava Kulerlerimiz Elektrolitik Bakır (Pure Copper ) ,AlBr, CuNiFe (Bafon)

Yapılarda Üretilmektedir.
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ
  • HAVA KULERİ

Hakkımızda

Üreticisi olduğu HAVA KULERLERİ, BORULU EŞANJÖRLER, SU - YAĞ RADYATÖRLERİ ve PLAKALI EŞANJÖRLERİDE Ürün Satış grubunda bulundurmaktadır. BAKIR, BRONZ, TİTANYUM, PASLANMAZ ÇELİK, DEMİR Olarak Tümüyle Hammaddeyi ÜRÜNE çevirerek Sanayi ve Endüstrinin Önemli Tedarikçisi durumundadır.

HAVA KULERLERİ VE BORULU EŞANJÖRLER ÜRETİMİNDE SİZLERE HER ÖLÇÜDE DESTEK VERECEK ALT YAPIMIZLA HAZIRIZ. SAYISIZ REFERANSLARIMIZDA BUNU